Aktualności

Zacięty bój szczypiornistów Trójki z Warszawianką


Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki od wyjazdowego spotkania z KS Warszawianka Warszawa rozpoczęli rywalizację w rundzie rewanżowej II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego stoczyli emocjonujący bój w stolicy, ale przegrali 25:29.

Po pierwszej połowie niedzielnego starcia gospodarze prowadzili 14:10. Naszym szczypiornistom brakowało nieco skuteczności i precyzji. W drugiej części spotkania podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego potrafili odrobić straty i na sześć minut przed końcem meczu mieliśmy remis 23:23.

Niestety końcówka spotkania nie była najlepsza w wykonaniu ostrołęckiego zespołu, który popełnił kilka błędów i ostatecznie przegrał różnicą czterech bramek. W naszej drużynie brakowało m.in. na rozegraniu Huberta Milewskiego, co przełożyło się również na jakość gry.+

- Z pewnością z Hubertem Milewskim mielibyśmy większe możliwości, ale drużynie należą się duże słowa uznania i brawa za ambitną walkę - podkreśla prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna. - Przed nami kolejne wyzwania i mam nadzieję, że w rundzie rewanżowej zaskoczymy jeszcze pozytywnie naszych kibiców niejednokrotnie.

Kolejne spotkanie piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki rozegrają w sobotę, 17 lutego o godz. 17.00. W meczu przed własną publicznością rywalem podopiecznych trenera Radosława Żebrowskiego będzie AZS UMCS Lublin.

KS Warszawianka Warszawa - UMKS Trójka Ostrołęka 29:25 (14:10)
Trójka: Prekiel - T. Wiśniewski 0, P. Obidziński 2, P. Kuliś 1, Kosiński 2, E. Obidziński 1, Kośnik 0, Kamionowski 0, Dmowski 6, Niećko 3, Kraszewski 8, Gawkowski 2, Wojdyna 0.


Powrót