Aktualności

Trójka pokonała TS Siemiatycze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki na inaugurację nowego sezonu rozgrywek II ligi pokonali w meczu przed własną publicznością TS Siemiatycze 23:19. W roli grającego szkoleniowca gospodarzy zadebiutował Rafał Niećko i miał w sobotni wieczór powody do zadowolenia.

Świetny był początek sobotniego starcia w hali przy ulicy Blachnickiego. Gospodarze po kwadransie gry wręcz nokautowali rywala prowadząc 8:1. Trójka potrafiła zaskoczyć rywala, ale w kolejnych minutach meczu raziła nieskutecznością i ostatecznie na przerwę podopieczni trenera Rafała Niećki prowadzili różnicą czterech bramek 12:8.

Po zmianie stron ostrołęczanie robili wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać bezpieczną kilkubramkową przewagę. Trener Rafał Niećko dał możliwość gry kolejnym zawodnikom z ławki rezerwowych. Mimo słabej skuteczności gospodarze sobotniego starcia zapisali na swoim koncie cenny komplet punktów, wygrywając różnicą czterech bramek.

Kolejne spotkanie piłkarzy ręcznych ostrołęckiej Trójki czeka na wyjeździe. W niedzielę, 23 września rywalem podopiecznych trenera Rafała Niećki będzie SPR Nowe Piekuty. Początek starcia został zaplanowany na godz. 13.30.

UMKS Trójka Ostrołęka - TS Siemiatycze 23:19 (12:8)
Trójka: Dworak, Prekiel - Deptuła 2, Milewski 5, Kosiński 1, Kraszewski 4, Grabowski 0, Zieliński 0, Swierżewski 2, Dmowski 2, Niećko 4, Kowalczyk 2, Sumiński 0, Wojdyna 1.