Aktualności

Ambitna walka, ale Trójka bez punktów w Puławach


Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w kolejnym spotkaniu rozgrywek II ligi musieli uznać wyższość Azoty-Puławy II ulegając 25:38. Podopieczni trenera Rafała Niećki rywalizowali ambitnie, ale szkoleniowiec dysponował mocno okrojonym składem.

Wiele wskazuje na to, że w rundzie finałowej ostrołęczanie skupią się na ogrywaniu młodych szczypiornistów z zespołu juniorów młodszych. Ci mają stanowić o sile zespołu w kolejnych sezonach rozgrywek II ligi.

W sobotnim starciu popis swoich umiejętności strzeleckich zaprezentowali Rafał Niećko i Michał Deptuła, którzy łącznie zapisali na swoim koncie 21 z 25 bramek zdobytych przez ostrołęcki zespół.

 

W ekipie ostrołęckiej Trójki na parkiecie zaprezentowali się młodzi i obiecujący zawodnicy, jak Adrian Kamionowski, Damian Sumiński, Dominik Frąckiewicz, czy też Gracjan Pachucki. Z pewnością dla nich rywalizacja na drugoligowych parkietach to miłe wyróżnienie i cenne lekcja szczypiorniaka.

 

Warto przypomnieć, że kolejne spotkanie o mistrzostwo rozgrywek II ligi piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki rozegrają w sobotę, 16 marca. Spotkanie z UMKS Orlęta Zwoleń zostało zaplanowane w hali im. Arkadiusza Gołasia o godz. 15.00.

 

Azoty-Puławy II - UMKS Trójka Ostrołęka 38:25 (17:14)
Trójka: Dworak, Minasiewicz - Lesiński 1, Deptuła 11, A. Kamionowski 0, Gąska 0, Sumiński 0, Wojdyna 1, Frąckiewicz 0, Dmowski 1, Niećko 10, Pachucki 1.

 

Źródło : sport.moja-ostroleka.pl


Powrót