Aktualności

Niećko najlepszym strzelcem Trójki w II lidze


Rafał Niećko w pierwszej części sezonu rozgrywek II ligi był najskuteczniejszym zawodnikiem ostrołęckiej Trójki. W ośmiu rozegranych meczach zapisał na swoim koncie 50 bramek i jest obecnie na siódmej pozycji w klasyfikacji wszystkich strzelców.

 

Rafał Niećko mógł pokusić się o jeszcze lepszy dorobek, ale z przyczyn osobistych nie wybrał się na wyjazdowe spotkanie z liderem rozgrywek CKS Jurand Ciechanów. Najwięcej bramek w pierwszej części sezonu zdobył Jakub Szyszko z TS Siematycze - 70.

 

Kolejne miejsca w klasyfikacji strzelców w drużynie ostrołęckiej Trójki zajmują: Łukasz Kosiński - 32, Hubert Milewski - 29, Artur Kraszewski - 27, Sławomir Dmowski - 21, Patryk Kuliś - 18, Krzysztof Zieliński - 14, Tomasz Wiśniewski - 12, Patryk Obidziński - 11, Eryk Obidziński - 7, Grzegorz Gawkowski - 6, Patryk Kośnik - 2, Bartłomiej Wojdyna - 2, Filip Grabowski - 1, Rafał Kamionowski - 1, Michał Sikora 1.

Łącznie w pierwszej części sezonu szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w dziewięciu meczach zdobyli 237 bramek, co daje średnią 26,33 trafień na mecz. Więcej o szczypiornistach ostrołęckiej Trójki i wszystkich spotkaniach z pierwszej części sezonu można przeczytać na www.moja-ostrleka.pl w dziale Piłka ręczna.


Powrót