Aktualności

Trójka rozbiła Warszawiankę

W spotkaniu czwartej kolejki II ligi szczypiorniści ostrołęckiej Trójki pokonali KS Warszawiankę Warszawa 29:18. Po pierwszej wyrównanej połowie spotkania, w drugiej odsłonie meczu podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrali wręcz koncertowe zawody.

Początek spotkania to prowadzenie gospodarzy, którzy za sprawą Łukasza Kosińskiego i Huberta Milewskiego rozpoczęli zadali dwa cenne trafienia. W kolejnych minutach meczu do głosu doszli jednak rywale i zdobyli kolejne gole obejmując prowadzenie. W ostatnich minutach meczu skuteczniejsza gra pozwoliła objąć prowadzenie gospodarzom, ale na przerwę ostatecznie obie drużyny schodziły przy remisie 14:14.

Po zmianie stron świetna gra w defensywie ostrołęckiej Trójki i kolejne szybkie akcje zakończone bramkami, sprawiły, że podopieczni trenera Rafała Niećki zdobywali coraz większą przewagę. Kluczem do wysokiego zwycięstwa 29:18 okazała się gra zespołowa. Najwięcej bramek zdobyli Hubert Milewski i Sławomir Dmowski - po pięć.

Kolejne spotkanie szczypiorniści Trójki Ostrołęka rozegrają ponownie przed własną publicznością. Rywalem w hali ZS nr 5 będzie AZS AWF Warszawa. Początek spotkania w niedzielę, 14 października został zaplanowany na godz. 13.00.