Aktualności

Ambitna walka Trójki z Jurandem (zdjęcia, wideo)


Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu osiemnastej kolejki rozgrywek II ligi ulegli Jurandowi Ciechanów 36:42. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali dobre spotkanie, ale lider rozgrywek okazał się wymagającym i skuteczniejszym zespołem.

Licznie zgromadzeni kibice w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego nie mogli narzekać na brak emocji, efektownych akcji i dużej ilości bramek. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego wysoko zawiesili poprzeczkę i w pierwszej części meczu prowadzili z liderem 16:14, jednak na przerwę schodzili przegrywając 17:20.

 

Po zmianie stron Trójka potrafiła doprowadzić do wyrównania, ale przy stanie 25:25 to rywale zaczęli łapać wiatr w żagle i wykorzystując błędy w naszym rozegraniu zdobywali przewagę kolejnymi szybkimi kontrami. W całym meczu po kontrataku zdobyli kilkanaście bramek. Pierwsze skrzypce w drużynie gości grał Patryk Dębiec, który zdobył aż trzynaście bramek.

W naszym zespole najskuteczniejsi byli Hubert Milewski i Sławomir Dmowski, który zdobyli po siedem bramek. Kolejne emocje związane z występami naszych szczypiornistów w sobotę, 3 marca. Tym razem w wyjazdowym meczu rywalem będzie AZS-AWF Warszawa.

 

UMKS Trójka Ostrołęka - Jurand Ciechanów 36:42 (17:20)
Trójka: Kozłowski, Minasiewicz - P. Obidziński 4, Milewski 7, Sikora 0, Kuliś 6, Kosiński 3, E. Obidziński 2, Kośnik 0, Zieliński 1, Świerżewski 1, Dmowski 7, Niećko 5, Ścibek 0.

 

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie 18 kolejki II ligi piłki ręcznej: UMKS Trójka Ostrołęka - Jurand Ciechanów

Wideo:

UMKS Trójka Ostrołęka - CKS Jurand Ciechanów

 

Źródło : sport.moja-ostroleka.pl


Powrót