Aktualności

Szczypiorniści Trójki podejmą AZS UMCS Lublin


Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przygotowują się do kolejnego spotkania w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego zmierzą się w meczu przed własną publicznością w hali przy ulicy z wyżej notowanym AZS UMCS Lublin.

Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w sobotnim meczu chcą zaprezentować się w nowych strojach silną kadrą i zapisać na swoim koncie dobry wynik.

- Chciałbym, abyśmy do tego spotkania przystąpili w optymalnym składzie i powalczyli o dobry wynik - podkreśla szkoleniowiec ostrołęckiej Trójki. - Trenujemy ciężko i chcemy sprawić swoim kibicom wiele radości w rundzie rewanżowej.

Początek sobotniej konfrontacji w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego został zaplanowany na sobotę, 17 lutego na godz. 12.00.
- Zapraszamy wszystkich kibiców na sobotnie spotkanie i będziemy chcieli dostarczyć dużo emocji naszymi występami w rundzie rewanżowej - podkreśla prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna.

W rundzie rewanżowej szczypiornistów ostrołęckiej Trójki czekają mecze z: TS Siemiatycze, SPR Pabiks Pabianice, Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka, SPR ROKiS Radzymin, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki i CKS Jurand Ciechanów.

Przed własną publicznością Trójka zaprezentuje się czterokrotnie. Poza awizowanym już meczem z AZS UMCS Lublin nasi piłkarze ręczni zagrają u siebie z: TS Siemiatycze (sobota - 10 marca, godz. 17.00), SPR ROKiS Radzymin (sobota - 14 kwietnia, godz. 17.00) i CKS Jurand Ciechanów (sobota - 28 kwietnia, godz. 17.00).

 

Źródło : sport.moja-ostroleka.pl


Powrót